+420 739 487 004 obchod@alfatopeni.cz Všechny kontakty
Váš nákupní košík je prázdný
Cena celkem
0 Kč

O firmě

Společnost Hox It s. r. o., pod obchodní značkou Alfatopeni.cz, se již od roku 2012 zabývá prodejem designových radiátorů, stylových ventilů a dalšího příslušenství.

Společnost Hox It s. r. o. vznikla v roce 2012, kdy jsme provozovali e-shop alfatopeni.cz. O tři roky později jsme otevřeli náš showroom v Chrášťanech. V březnu 2024 jsme se přestěhovali do větších prostor v Berouně, kde nás můžete navštívit.

V našem showroomu máme ke shlédnutí desítky různých radiátorů od všech našich výrobců, ať již tuzemských nebo zahraničních. Rádi Vám zde poradíme osobně s výběrem vhodného radiátoru, barvy nebo připojení. 

Nemůžete k nám přijet osobně? Nevadí! Ať se pouštíte do výměny jednoho radiátoru, rekonstrukci celého bytu, domu, nebo jste se rozhodli postavit nový byt či dům, rádi Vám poradíme s výběrem zboží prostřednictvím telefonního rozhovoru nebo emailu. Kontaktujte nás!

Ať už jste příznivcem retro stylu, moderního designu, klasického nebo atypického designu, v naší nabídce svůj radiátor určitě naleznete. K radiátorům můžete zvolit nepřeberné množství barev, příslušenství včetně ventilů a topných tyčí. 

Každý zákazník je pro nás důležitý - nezáleží na tom, jestli jste soukromá osoba nebo firemní společnost, u nás si vybere každý. Zakládáme si na osobním přístupu, standardně komunikujeme  také s architeky, stavbyvedoucími, topenáři a designéry.

 

Naše další činnosti:

Technické, stavební a autorské dozorování staveb, kontrola smluv o dílo, zastupování investora na jednání s dodavateli.